אנשים צעירים מוצאים תשובות לשאלות

טיפול לאנשים צעירים בגילאי 18-35

מפגש שבועי לאנשים צעירים שמחפשים תשובות, שהגיעו לצומת דרכים או מרגישים אבודים. במפגש, תוך הקשבה ועבודה עם כלים יצירתיים, נמצא תשובות לשאלות הרבות המציפות אתכם.

לצעירים סימני שאלה רבים. לראשונה הם נטולי מסגרת מכתיבה ועליהם להתמודד עם החלטות חשובות במגוון נושאים משמעותיים כגון תכנון המשפחה, יחסים וזוגיות, לימודים, קריירה ועוד. 

האם להמשיך לגור עם ההורים? איך אסתדר כלכלית אם אעזוב את הבית? מה כדאי לי ללמוד? אם אני סובל בלימודים האם להמשיך או להפסיק? האם בן או בת הזוג טובים עבורי? מה אם לא אמצא אהבה או זוגיות בחיים? האם זה הזמן הנכון להביא ילדים לעולם? 

לכל אחד ואחת יש איזה עניין שעומד מעל הראש כמו ענן, מסתיר את השמש ומעכב מלחיות באופן נינוח וחופשי. יכול להיות שהוא נמצא שם מילדות, שקשור אולי בהיסטוריה המשפחתית, ביחסים עם ההורים או עם בני משפחה, אולי במיקום בין האחיות והאחים או כל נושא אחר שאתם סוחבים עוד מילדות; ויכול להיות שזה בכלל ענן די חדש, שפתאום הופיע סביב משהו שקרה, שקשור בתחום חברתי, לימודי, קרייריסטי או משהו פנימי.

הענן הזה משפיע לרעה על ההרגשה והתפקוד היומיומי, כי הוא עומד בדיוק בין המקום הנוכחי שלכם לזה שהייתם רוצים להגיע אליו. לפעמים זו עננות כבדה ומורכבת, ולפעמים זה שבר ענן מקומי אך סוער ופוגע מאוד. יש המון סוגים של עננים והמון נסיבות בהן הם נוצרים. לפעמים נדמה שהענן הסתלק ואז הוא פתאום מופיע שוב, וזה יכול להיות מאוד מתסכל. אז איך גורמים לו להיעלם ולא לחזור, למה הוא ממשיך להופיע ולהצל?

הסטודיו הוא מעבדה לחקר עננים.

מה קורה בסטודיו?

תהליך מאפשר ולא ביקורתי, העונה לשני צרכים מרכזיים:

  1. הקשבה, פריקה והכלה – אני כאן כדי להקשיב ולהבין, כי אתם לא צריכים להיות או להרגיש לבד באף רגע בחיים.
  2. סיוע במציאת פתרונות פרקטיים – ומהם התנאים שיסייעו לך להגיע להטבה ולשינוי.

כל זאת (ועוד!) יתרחש בעזרת כלים יצירתיים וחומרים אשר יעמדו לרשותנו ויסייעו בהבעת והמחשת הנושאים שעל הפרק. 

לאיזה גילאים?

הטיפול מיועד לאנשים צעירים בגילאי 18-35.

איפה?

הטיפול מתבצע בסטודיו בקדימה.

כמה זמן?

מפגש שבועי באורך 50 דק' + זמינות בין המפגשים בהתאם לצורך.

מידע נוסף תמצאו בעמוד השאלות הנפוצות

שירה אהרוני בסטודיו

כיתבו לי ואחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן