הורים מחוברים

קבוצת הדרכת הורים מעשית

הדבר הקבוע היחיד שאפיין את השנתיים האחרונות הוא שכלום לא נשאר אותו הדבר.

הכל משתנה כל הזמן ודורש מאיתנו, ההורים- להתמודד עם אתגרים חדשים או עם עוצמות ומורכבויות שלא הכרנו, ורוב הזמן- לבד.                 היינו המון לבד, מבודדים מכל הבחינות.

בנתיים הקשיים הנפשיים והרגשיים של הילדים הצטברו והיכולת לתת מענה פרטני לכל ילד וילדה נהיית קשה מתמיד.

במקום לרדוף אחרי פתרונות נפרדים אני מזמינה אתכם להתבונן בהורות במציאות משתנה וסוערת באור חדש, כזה שעושה סדר בבלאגן, ולקבל כלים וכיווני פעולה מעשיים שייתכן ולא חשבתם עליהם בעצמכם אשר עשויים לחולל שינוי משמעותי באקלים הבית כולו.

בקבוצה נפתח מיומנויות שיסייעו לצאת מהלבד, לפעול מתוך קבוצה ולרתום את הסובבים אותנו לשינוי מתוך הקושי המשותף, לא רק בזמן המפגשים עצמם אלא גם בחיי השגרה. 

בואו להיות הורים מחוברים; לעצמכם, למודל הורי פעיל, גמיש ומסתגל, לילדיכם וגם להורים אחרים כשותפים לדרך! בואו לשנות את איכות החיים שלכם, איכות הקשר עם הילדים שלכם ואת האופן בו אתם נוכחים בחייהם.

שירה אהרוני, סדרת מפגשים להורים

הקבוצה כוללת חמישה מפגשים משותפים ומפגש אחד פרטני (סה"כ ששה מפגשים).

אז מה בתוכנית?

  1. מתחברים לעצמנו: מפגש מיפוי עצמי שמסייע לבחון את יחסינו לעצמנו ולשינויים שקרו בתקופה ייחודית זו; מה השתנה? איפה הקשיים שלי מול אחרים? אילו מגמות נוכל לזהות בעצמנו כדי להבין טוב יותר בהמשך את האתגרים שלנו בהורות?
  2. מתחברים להורות: מפגש בו נתבונן על ההורות שחווינו ועל ההורות שאנחנו מעוניינים שילדנו יחוו. מה משותף ומה אחר? האם מה שתכננתי או שעשיתי לפני הקורונה עדיין עובד או שנחוצות התאמות זמניות? ננצל את ההזדמנות גם לאוורור ציפיות מעצמנו ומהילדים.
  3. מתחברים לילדים: מפגש שיוקדש לבחינת המרחק הנכון מהילדים- האם אני קרוב.ה או רחוק.ה מדי, מי קובע את המרחק ואיך אפשר לעסוק בכך עם הילדים בשקיפות ובכבוד, תוך שמירה על שלומם וללא פגיעה בפרטיותם?
  4. מתחברים להורים אחרים ולגורמים בקהילה: מפגש בו נבחן האם אנחנו מכירים את ההורים שסביבנו ומתמודדים עם קשיים דומים הנגזרים מתוך קבוצות השייכות של ילדינו? מה אפשר להרוויח מהיכרות ומיצירת שותפות איתם באופן מכוון ויזום גם כשהילדים גדולים?
  5. מחברים את כל הנקודות: מפגש מסכם בו נבין מה המהלך שהנענו בקבוצה. מה השתנה בעזרת התרגול בין המפגשים, מה היה קל ליישום ומה עוד דורש עבודה בהמשך. נעסוק גם איפה עובר הגבול ביכולתנו לסייע כהורים ומתי צריך לפנות הלאה לעזרה מקצועית (פרטנית או מערכתית).
  6. ולא פחות חשוב- מפגש ליווי הורי פרטני  הזדמנות להכיר אישית, להתייעץ ולשאול שאלות ממוקדות יותר על מנת להתאים את מה שנלמד באופן מדויק לכל משפחה ולאתגרים עמם היא מתמודדת.

מידע חשוב נוסף


  • המפגשים יתקיימו באופן מקוון, בזום. המפגשים לא יוקלטו על מנת לשמור על פרטיותכם.
  • המפגשים יכללו שימוש במקורות מידע, שיח, למידת עמיתים ותרגולים יישומיים.
  • מספר המקומות מוגבל והמפגשים יתקיימו בקבוצות קטנות המאפשרות השתתפות פעילה באווירה בטוחה.
  • עלות ההשתתפות בקבוצה: 1400 ש"ח לכל ששת המפגשים, או 1200 ש"ח בהרשמה מוקדמת.

מחזור הפתוח לקהל הרחב ייפתח בקרוב. ניתן גם להתארגן כקבוצה ולקיים את המפגשים בזמן המתאים ביותר עבורכם

לפרטים נוספים, שיחת היכרות והרשמה - צרו קשר

כיתבו לי ואחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן